PowerWalker VI 3000 SCL

3.0 (9 anmeldelser)
PowerWalker VI 3000 SCL
Bedste pris
Stabil pris
1.500kr
2.416 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker VI 3000 SCL er en line-interaktiv UPS med en kapacitet på 3000VA/1800W. Den sikrer en stabil og kontinuerlig strømforsyning til dine kritiske IT-systemer. Udstyret med beskyttelse mod overspænding og et touch-display, er den ideel til at beskytte mod strømafbrydelser.

PowerWalker VI 3000 SCL koster lige nu 1.500 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.718 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.500 kr (12. maj 2026) og 1.718 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.500 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
PowerWalker VI 3000 SCL UPS 1800Watt 3000VA
1.500 kr
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10121144 PowerWalker VI SCL 3000VA/1800W
1.607 kr
+ fri fragt
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PowerWalker UPS VI 3000 SCL
1.718 kr
Total: 1.718 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
VI 3000 SCL, 3000VA / 1800W PowerWalker
1.788 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.827 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VI 3000 SCL UPS 3000VA /
2.119 kr
+ fri fragt
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 3000 Scl
2.306 kr
Total: 2.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 3000 Scl
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vi 3000 Scl 3000va / 1800w
2.416 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.455 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Power Walker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning
type: Line-interactive
watttal: 1.800 W