PowerWalker VI 2200 SHL

4.0 (59 anmeldelser)
PowerWalker VI 2200 SHL
Bedste pris
Stabil pris
1.249kr
2.101 krSPAR 41%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker VI 2200 SHL er en pålidelig UPS-enhed designet til at beskytte dine elektroniske apparater mod strømafbrydelser. Med en kapacitet på 2200VA og 1200W leverer den stabil nødstrøm og sikrer, at dine vigtige enheder forbliver tændt under strømudfald. Dens intuitive LCD-skærm og flere udgangsstik gør det nemt at overvåge og tilslutte dit udstyr.

PowerWalker VI 2200 SHL koster lige nu 1.249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (16. april 2026) og 1.249 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 2200 Shl
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 2200 Shl
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10120098 PowerWalker VI SHL 2200VA/1200W
1.300 kr
+ fri fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PW UPS VI 2200 SHL
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
PowerWalker VI 3000 SCL UPS 1800Watt 3000VA
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VI 2200 LCD UPS 1200Watt 2200VA
1.949 kr
+ fri fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vi 2200 Shl Ups, 2xschuko, 2200 Va, 0.55 Of, Black
2.101 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.140 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning
funktioner: Med display