PowerWalker VI 1500 R1U

4.1 (7 anmeldelser)
PowerWalker VI 1500 R1U
Bedste pris
Stabil pris
2.909kr
4.757 krSPAR 39%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker VI 1500 R1U er en pålidelig UPS, der yder effektiv beskyttelse mod strømafbrydelser og spændingsvariationer. Med 1500VA/900W kapacitet og Line Interactive teknologi sikrer den stabil strøm til dine kritiske enheder. Ideel til kontorer og mindre serverrum.

PowerWalker VI 1500 R1U koster lige nu 2.909 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.909 kr (02. april 2026) og 2.909 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.909 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PowerWalker UPS VI 1500 R1U
2.909 kr
Total: 2.909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10121050 PowerWalker VI R1U 1500VA/900W
3.016 kr
+ fri fragt
Total: 3.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VI 1500 R1U UPS 1500VA/900W
3.459 kr
+ fri fragt
Total: 3.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 1500 R1u
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 1500 R1u
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vi 1500 R1u Line Interactive Ups
4.757 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.796 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning