PowerWalker VFI 3000 AT

3.7 (11 anmeldelser)

PowerWalker VFI 3000 AT er en online-UPS med dobbelkonvertering, der sikrer pålidelig strømbeskyttelse til kritisk udstyr. Med en kapacitet på 3000VA og 2700W tilbyder denne UPS kontinuerlig, ren sinusbølgeudgang, ideel til servere og arbejdsstationer.

PowerWalker VFI 3000 AT koster lige nu 3.568 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.557 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.557 kr (25. maj 2026) og 3.867 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.568 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10122182 PowerWalker VFI AT 3000VA/2700W
3.568 kr
+ fri fragt
Total: 3.568 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
BlueWalker PowerWalker VFI 3000 AT UPS 2700Watt 3000VA
3.887 kr
Total: 3.887 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VFI 3000 AT UPS 3000VA/2700W
4.179 kr
+ fri fragt
Total: 4.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt
4.624 kr
Total: 4.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 3000 At Ups-enhed Dobbeltkonvertering 3 Kva 2700 W 4 Ac Stikkontakt
4.749 kr
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning