PowerWalker VFI 2000 RMG

Bedste pris
Stabil pris
5.406kr
10.644 krSPAR 49%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker VFI 2000 RMG er en pålidelig UPS designet til kritiske systemer. Med 2000VA/2000W kapacitet og ren sinusbølge sikrer den stabil strømforsyning og beskytter mod strømafbrydelser. Udskiftelige batterier gør vedligeholdelse lettere og mere økonomisk over tid.

PowerWalker VFI 2000 RMG koster lige nu 5.406 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.406 kr (07. april 2026) og 5.406 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.406 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PowerWa UPS VFI 2000 RMG PF1
5.406 kr
Total: 5.406 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 2000 Rmg 2000va 2000w
6.599 kr
Total: 6.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 2000 Rmg 2000va 2000w
6.761 kr
Total: 6.761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10122114 PowerWalker VFI RMG PF1 2000VA/2000W
6.875 kr
+ fri fragt
Total: 6.875 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vfi 2000 Rmg Pf1ups, 2000 Va, 8xc13, 1.0 Of, Lcd,black
10.644 kr
+ 39 kr fragt
Total: 10.683 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning