PowerWalker VFI 1500 ICT IoT

Bedste pris
Stabil pris
2.727kr
4.506 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker VFI 1500 ICT IoT er en cloudstyret UPS designet til at beskytte dit udstyr mod strømsvigt og spændingsudsving. Den leverer en kapacitet på 1500VA/1500W og anvender On-Line topologi med en ren sinuskurve. Dette sikrer stabil strømforsyning til servere og følsom elektronik.

PowerWalker VFI 1500 ICT IoT koster lige nu 2.727 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.727 kr (16. april 2026) og 2.727 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.727 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
PowerWalker VFI 1500 ICT IoT UPS 1500Watt 1500VA
2.727 kr
Total: 2.727 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10122193 PowerWalker VFI ICT IoT 1500VA/1500W
2.839 kr
+ fri fragt
Total: 2.839 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 1500 Ict Iot
2.874 kr
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PowerWalker VFI 1500 ICT IoT
2.925 kr
Total: 2.925 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 1500 Ict Iot
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VFI 1500 ICT IoT UPS
3.339 kr
+ fri fragt
Total: 3.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vfi 1500 Ict Iot 1500va/1500w
4.506 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.545 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning
antal udgange: 4 udgange
funktioner: Med display
type: Online
watttal: 1.500 W