PowerWalker VFI 1000 ICT IoT

Bedste pris
Stabil pris
2.600kr
4.023 krSPAR 35%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker VFI 1000 ICT IoT er en avanceret UPS-løsning, der tilbyder cloudstyring og app-kontrol, hvilket sikrer en stabil og pålidelig strømforsyning med 1000VA/1000W kapacitet. Udstyret med en Pure Sine Wave topologi, er den ideel til at beskytte kritiske enheder mod strømafbrydelser.

PowerWalker VFI 1000 ICT IoT koster lige nu 2.600 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.600 kr (16. april 2026) og 2.600 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.600 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PowerWalker VFI 1000 ICT IoT
2.600 kr
Total: 2.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 1000 Ict Iot
2.686 kr
Total: 2.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 1000 Ict Iot
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10122192 PowerWalker VFI ICR IoT 1000VA/1000W
2.872 kr
+ fri fragt
Total: 2.872 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VFI 1000 ICT IoT UPS
3.019 kr
+ fri fragt
Total: 3.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vfi 1000 Ict Iot 1000va/1000w
4.023 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.062 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning
funktioner: Hot swap, Med display
type: Online
watttal: 1.000 W