PowerWalker VFI 1000 CRM

Bedste pris
Stabil pris
2.435kr
4.028 krSPAR 40%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker VFI 1000 CRM er en effektiv UPS, der sikrer stabil strøm til dit elektroniske udstyr. Med en kapacitet på 1000VA/800W og et brugervenligt LCD-display tilbyder denne enhed dobbeltkonverteringsteknologi, som beskytter mod strømforstyrrelser. Perfekt til både hjemmekontoret og mindre netværksinstallationer.

PowerWalker VFI 1000 CRM koster lige nu 2.435 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.579 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.435 kr (10. juli 2026) og 2.579 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.435 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10122000 PowerWalker VFI CRM LCD 1000VA/800W
2.435 kr
+ fri fragt
Total: 2.435 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PW UPS VFI 1000 CRM LCD
2.579 kr
Total: 2.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VFI 1000 CRM UPS 1000VA/800W
2.919 kr
+ fri fragt
Total: 2.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 1000crm Lcd
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vfi 1000crm Lcd
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vfi 1000 Crm Ups, 1000 Va, 3xc13, 0.6 Of, Lcd, Blac
4.028 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning