PowerWalker Basic VI 600 STL

3.5 (17 anmeldelser)
PowerWalker Basic VI 600 STL
Bedste pris
Faldet 4.7%
447kr
725 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

PowerWalker Basic VI 600 STL er en effektiv UPS-enhed, der beskytter dit IT-udstyr mod strømudsving og udfald. Med en kapacitet på 600VA/360W og line-interactive teknologi sikrer den stabil drift og hurtig responstid. Designet som et kompakt tårn med LCD-display og USB-forbindelse for nem overvågning.

PowerWalker Basic VI 600 STL koster lige nu 447 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 505 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 447 kr (25. juli 2026) og 505 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 447 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10121072 PowerWalker Basic VI STL 600VA/360W
447 kr
+ 39 kr fragt
Total: 486 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
PowerWalker Basic VI 600 STL line-interactive UPS
497 kr
+ 39 kr fragt
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 600 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,6 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 600 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,6 Kva 360 W 2 Ac Stikkontakt
505 kr
Total: 505 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker Basic VI 600 STL 600VA/360W
629 kr
+ fri fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Basic Vi 600 Stl Line-interactive Ups
725 kr
+ 39 kr fragt
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.7%

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning
antal udgange: 2 udgange
funktioner: AVR, Med display
type: Line-interactive
watttal: 360 W