PowerWalker Basic VI 2200 STL

4.0 (40 anmeldelser)
PowerWalker Basic VI 2200 STL
Bedste pris
Stabil pris
973kr
1.851 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

PowerWalker Basic VI 2200 STL er en effektiv line-interaktiv UPS-enhed, der sikrer stabil strømforsyning til dine enheder. Med en kapacitet på 2200VA og 1320W beskytter den mod strømafbrydelser og spændingsspidser. Enheden er udstyret med fire AC-stik, LED-indikatorer og et LCD-display for nem overvågning.

PowerWalker Basic VI 2200 STL koster lige nu 973 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 973 kr (16. april 2026) og 973 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 973 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
PowerWalker Basic VI 2200 STL UPS 1320Watt 2200VA
973 kr
Total: 973 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10121077 PowerWalker Basic VI STL 2200VA/1320W
1.136 kr
+ fri fragt
Total: 1.136 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 2200 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1320 W 4 Ac Stikkontakt
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 2200 Stl Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1320 W 4 Ac Stikkontakt
1.524 kr
Total: 1.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker Basic VI 2200 STL UPS 1320Watt 2200VA
1.689 kr
+ fri fragt
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Basic Vi 2200 Stl Line Interactive Ups
1.851 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.890 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning
funktioner: Med display
type: Line-interactive