Powerplus POWX07590

3.0 (1 anmeldelse)
Powerplus POWX07590
Bedste pris
Stabil pris
1.348kr
1.780 krSPAR 24%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Powerplus POWX07590 er en bordrundsav på 1700 watt, der gør det nemt at lave både lige og tværsnit i træ. Saven er velegnet til spaltning og tværskæring af massivt træ, lamineret træ, spånplader og krydsfiner. Med det medfølgende savbord og to forlængere får du et stabilt arbejdsområde, hvilket gør arbejdet mere effektivt og præcist.

Powerplus POWX07590 koster lige nu 1.348 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.348 kr (09. maj 2026) og 1.348 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.348 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Bordrundsav 1700 Watt 210 MM
1.348 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.397 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Powerplus POWX07590 bordsav 1700 W 210 mm
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Powerplus POWX07590 bordrundsav 210 mm, 1700W
1.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Powerplus POWX07590 bordrundsav 210 mm, 1700W
1.621 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.220 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Powerplus POWX07590 bordsav 210 mm, 1700W
1.780 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.279 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerplus
Kategori: Bordsave