Poly Voyager Surround 85 UC

3.5 (20 anmeldelser)
Poly Voyager Surround 85 UC
Bedste pris
Stabil pris
2.422kr
4.179 krSPAR 42%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Poly Voyager Surround 85 UC er et trådløst Bluetooth headset designet til professionelle, der har brug for ro og fokus i støjende omgivelser. Headsettet har seks indbyggede mikrofoner uden boom samt fire ekstra mikrofoner til adaptiv aktiv støjreduktion (ANC). Det lette kulfiberdesign, bløde ørekopper og justerbare hovedbøjle sikrer komfort ved lang tids brug. Headsettet er fuldt Microsoft Teams-certificeret og leveres med USB-C tilslutning via Bluetooth adapter.

Poly Voyager Surround 85 UC koster lige nu 2.422 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.422 kr (09. maj 2026) og 2.422 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.422 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Poly Voyager 85 UC MS Teams Headset
2.422 kr
Total: 2.422 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager Surround 85 Incl Charging Stand Stereo Usb-c Sort
2.774 kr
Total: 2.774 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Poly Voyager Surround 85 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter +Charging Stand
2.990 kr
+ fri fragt
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Voyager Surround 85 UC
4.179 kr
+ fri fragt
Total: 4.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Hovedtelefoner og headset