Poly Voyager Surround 80-M UC

5.0 (8 anmeldelser)

Poly Voyager Surround 80-M UC er et trådløst headset, der leverer suveræn lydkvalitet. Med Bluetooth-teknologi og USB-C tilslutning får du nem opsætning og fleksibilitet. Det elegante sorte design kombineret med aktiv støjreduktion gør det ideelt til professionelle miljøer.

Poly Voyager Surround 80-M UC koster lige nu 1.987 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.890 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.890 kr (18. april 2026) og 2.014 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.987 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Poly Voyager Surround 80 UC | On Ear headset
1.987 kr
+ fri fragt
Total: 1.987 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Poly Voyager Surround 80 UC MS Teams
2.229 kr
Total: 2.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Poly Voyager Surround 80-M UC Trådløs Høretelefoner Sort
2.349 kr
+ fri fragt
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager Surround 80 Usb-c Uc, Microsoft Teams Sort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager Surround 80 Usb-c Uc, Microsoft Teams Sort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bluetooth-høretelefoner Poly Voyager Surround 80 UC sort
2.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Med baseffekt, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med mikrofon, Med touchbetjening, Over-ear, Støjeliminerende
hovedtelefonkoptype: Åben
ørepudemateriale: Læder