Poly Voyager Focus 2

4.3 (536 anmeldelser)

Poly Voyager Focus 2 er et elegant trådløst headset designet til at forbedre din lydoplevelse. Med aktiv støjreduktion og Bluetooth, kan du nyde krystalklar lyd i alle omgivelser. Det justerbare design og lette hovedbøjle sikrer komfort ved længere brug. Certificeret til Microsoft Teams, hvilket gør det ideelt til både arbejde og fritid.

Poly Voyager Focus 2 koster lige nu 1.134 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.045 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.045 kr (17. april 2026) og 1.134 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.134 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Poly Voyager Focus 2 Trådløs Høretelefoner Sort
1.134 kr
Total: 1.134 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Poly Voyager Focus 2 USB-C-C Headset +USB-C/A Adapter +Charging Stand
1.195 kr
+ fri fragt
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Poly Voyager Focus 2 Trådløs Headset Sort
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager Focus 2 Incl Charging Stand Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager Focus 2 Med Ladestander Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Poly Voyager Focus 2 MS USB-C Headset med opladningsstander
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.5%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Hovedtelefoner og headset