Poly Voyager 4320-M

4.3 (59 anmeldelser)

Poly Voyager 4320-M er et trådløst on-ear headset med Bluetooth 5.2, der sikrer stabil lyd i høj kvalitet. Headsettet har integreret mikrofon og støjisolerende teknologi for klare opkald og uforstyrret lytning. Det er optimeret til Microsoft Teams og leveres med opladningsstativ og USB-C Bluetooth-adapter, hvilket gør det velegnet til både kontor og hjemmearbejde.

Poly Voyager 4320-M koster lige nu 863 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 797 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 797 kr (25. maj 2026) og 900 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 863 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Poly Voyager 4320-M Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
863 kr
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Poly Voyager 4320-M Microsoft Teams Certified Headset +BT700 dongle +Charging Stand
868 kr
+ 39 kr fragt
Total: 907 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager 4320m Incl Charging Stand Microsoft Teams
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Poly Voyager 4320-M MS USB-C headset med opladningsstander
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Poly Voyager 4320-M Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Hovedtelefoner og headset