Polaroid Now+ Gen 3 White

Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
2.040 krSPAR 46%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Polaroid Now+ Gen 3 bringer klassisk stil ind i nutiden med sit instantkamera. Med Bluetooth kan du koble til Polaroid-appen for at udforske avancerede funktioner som blænde prioritet, manuelle indstillinger og dobbelteksponering. Perfekt til dem, der ønsker kreativ kontrol over deres billeder.

Polaroid Now+ Gen 3 White koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (16. april 2026) og 1.099 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Polaroid Nu+ Gen 3 White med film
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Kamera Polaroid Now+ Generation 3 E-Box Hvid
1.273 kr
Total: 1.273 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Now+ Gen 3 Everything Box White
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Now+ Gen 3 Hvid
1.410 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Now+ Gen 3 White Bundle with Color Film
2.040 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Filmkameraer