Polaroid Now+ Gen 3 Sort

Polaroid Now+ Generation 3 kombinerer klassisk design med moderne funktioner. Forbind kameraet til Polaroid-appen og få adgang til manuelle indstillinger, blænderprioritet og meget mere. Perfekt til dem, der ønsker at eksperimentere med kreativ fotografering.

Polaroid Now+ Gen 3 Sort koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 15,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 949 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (23. juni 2026) og 1.099 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Polaroid Nu+ Gen 3 Sort
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Now+ Gen 3 Sort
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Kamera Now+ Gen. 3 Sort
1.207 kr
Total: 1.207 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Polaroid Now+ Instant Camera Generation 3 Sort
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Now+ Gen 3 Sort
1.340 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.380 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Now+ Gen 3 Black
2.079 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.118 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Filmkameraer