Polaroid Now Gen 3

4.0 (32 anmeldelser)
Polaroid Now Gen 3
Bedste pris
Stabil pris
849kr
1.940 krSPAR 56%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Polaroid Now Gen 3 kombinerer klassisk instant-fotografering med moderne teknologi. Med forbedret lysmåling og dual-linse autofokus opnår du skarpere billeder under forskellige lysforhold. Perfekt til nostalgisk fotografering med nutidens komfort.

Polaroid Now Gen 3 koster lige nu 849 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 959 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (28. maj 2026) og 959 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Polaroid Now Gen 3 Sort med film
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Now Gen 3 Everything Box Sort
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Kamera Now Generation 3 E-Box Instant Sort
1.140 kr
Total: 1.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Now Gen 3 Sort
1.240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Polaroid Now Bundle Instant Camera Gen. 3 Sort
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Now Gen 3 Black bundle with Color Film
1.940 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.979 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Filmkameraer
blitztype: Indbygget blitz
farve: Black, Blue, Purple, White, Yellow
filmformat: Instant-film
funktioner: Med selvudløser