Polaroid Hi-Print Gen 2

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.561 krSPAR 49%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Polaroid Hi-Print Gen 2 er en kompakt og brugervenlig fotoprinter, der nemt forvandler dine telefonbilleder til højkvalitets klistermærker. Den bærbare størrelse gør den ideel til både hjemmebrug og på farten, og med Bluetooth-tilslutning kan du nemt udskrive direkte fra din mobil. Lavet af 30% genanvendt materiale og kompatibel med Polaroid Hi-Print 2x3 papirpatroner.

Polaroid Hi-Print Gen 2 koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 859 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (28. maj 2026) og 859 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Polaroid Hi-Print Gen 2 Kit Sort
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Hi-Print 2x3 Gen 2 Pocket Photo Printer Everything Box Black
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Printer HiPrint 2x3 Gen. 2 Everything Box Sort
880 kr
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Polaroid Hi-print Gen 2 E-box
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Polaroid Hi-print Gen 2 E-box
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Hi-print Gen 2 E-box Printer Sort
990 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Polaroid Hi-Print Gen 2 E-Box Black
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Hi-Print Gen 2 E-box Black
1.561 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner