Polaroid Hi-print 4x6 Paper Cartridge

4.1 (9 anmeldelser)
Polaroid Hi-print 4x6 Paper Cartridge
Bedste pris
Stabil pris
273kr
482 krSPAR 43%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Polaroid Hi-print 4x6 Paper Cartridge er perfekt til alle dine fotoprintbehov. Pakken inkluderer 80 ark fotopapir med indbygget farvepatron, der sikrer højkvalitets udskrifter hver gang. Ideel til dig, der ønsker at bevare dine minder med levende farver og skarphed.

Polaroid Hi-print 4x6 Paper Cartridge koster lige nu 273 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 273 kr (16. april 2026) og 273 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 273 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Papirpatron HiPrint 4x6 80 ark
273 kr
Total: 273 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Hi-Print 4x6 Paper Cartridge 80 Sheets
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Polaroid Hej-Print-papir 4x6 80-pakke
319 kr
Total: 319 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Hi-print Patron 80 Ark 4x6
350 kr
+ 40 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Altikrea.dk favicon
Altikrea.dk
Polaroid Hi-print 4x6 Paper Cartridge 80 sheets Fotopapir
482 kr
+ 39 kr fragt
Total: 521 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Hi-print 4x6 Paper Cartridge 80 sheets Fotopapir
482 kr
+ 39 kr fragt
Total: 521 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Elektronik
type: Foto