Polaroid Hi-Print 4x6

3.6 (39 anmeldelser)

Polaroid Hi-Print 4x6 er en brugervenlig fotoprinter, der gør det nemt at forvandle dine digitale billeder til fysiske postkortstørrelser. Printeren benytter Polaroid Hi-Print papirpatroner, så du kan dele dine mest mindeværdige øjeblikke med familie og venner. Med dens kompakte design passer den perfekt ind i ethvert hjem.

Polaroid Hi-Print 4x6 koster lige nu 1.149 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.080 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.080 kr (04. juni 2026) og 1.219 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.149 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Hi-Print 4x6 Photo Printer Everything Box White
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Polaroid Hej-Print 4X6 Hvid E-Boks
1.219 kr
Total: 1.219 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Printer HiPrint 4x6 Everything Box
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Hi-print 4x6 E-box Foto Printer Hvid
1.310 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.350 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Hi-print 4x6 Photo Printer White E-box Printer
1.868 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.907 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 32,3 cm
farve: Silver, White
forbindelsesmuligheder: Bluetooth, USB, Wi-fi
funktioner: Trådløs