Polaroid Go Gen 2

3.5 (462 anmeldelser)

Polaroid Go Gen 2 er et kompakt og stilfuldt instant kamera designet til at være din konstante følgesvend. Med en 51.1 mm linse tilbyder det hurtige og nemme billeder, perfekt til at fange spontane øjeblikke på farten.

Polaroid Go Gen 2 koster lige nu 816 kr. En stigning på 36,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (14. juli 2026) og 816 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 816 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Kamera Go Gen. 2 Everything Box Hvid
816 kr
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Go Gen 2 Everything Box White
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Go Gen 2 E-box Kamera Hvid
900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Go Gen 2 E-box White Kamera
1.324 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.363 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 36.2%

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Filmkameraer
blitztype: Indbygget blitz
farve: Black, Blue, Purple, Red, White
filmformat: Instant-film
funktioner: Med selvudløser