Polaroid Go Gen 2

3.5 (462 anmeldelser)

Polaroid Go Gen 2 er et kompakt instant-kamera, perfekt til at fange livets spontane øjeblikke. Med sin lette bærbarhed kan det følge dig overalt. Det elegante sorte design gør det til en stilfuld følgesvend, der sikrer, at du aldrig går glip af et mindeværdigt øjeblik.

Polaroid Go Gen 2 koster lige nu 816 kr. En stigning på 36,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (14. juli 2026) og 816 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 816 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Kamera Go Gen. 2 Everything Box Sort
816 kr
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Go Gen 2 Everything Box Black
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Go Gen 2 E-box Kamera Sort
900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Go Gen 2 E-box Black Kamera
1.455 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Filmkameraer
blitztype: Indbygget blitz
farve: Black, Blue, Purple, Red, White
filmformat: Instant-film
funktioner: Med selvudløser