Polaroid Farvefilm til i-Type

Oplev analoge billeder med Polaroid Farvefilm til i-Type. Med 40 billeder pr. pakke sikrer denne film levende farver og bløde teksturer uden batteribehov. Perfekt til Polaroid Now, Now+, OneStep 2 og OneStep+ modeller, fremkaldelsen tager kun 10-15 minutter.

Polaroid Farvefilm til i-Type koster lige nu 599 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 555 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 555 kr (16. april 2026) og 599 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Polaroid Farvefilm til Polaroid i-type 40-pakke
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Polaroid Color Film i-Type White Frame 5-pack
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Polaroid Farvefilm i-Type Hvid Ramme 5-pak
675 kr
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling ASA 640
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Polaroid Farve I-type Film 40-pak
730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Polaroid Color film I-Type 5-pack Tilbehør til kamera
1.119 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Kamera film