PNY Nvidia RTX 4500

Bedste pris
Stabil pris
14.029kr
25.619 krSPAR 45%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

PNY Nvidia RTX 4500 grafikkort kombinerer 24GB GDDR6-hukommelse og 7,680 CUDA-kerner for at levere imponerende ydeevne til AI-modeller og 3D-grafik. Med Ada Lovelace-arkitektur og RT- og Tensor-kerner accelereres komplekse arbejdsgange. Understøtter op til fire skærme for en skarp visuel oplevelse.

PNY Nvidia RTX 4500 koster lige nu 14.029 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 23,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 18.265 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 14.029 kr (15. april 2026) og 18.265 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 14.029 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
PNY Graphics Card Nvidia Rtx 4500
14.029 kr
+ fri fragt
Total: 14.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
NVIDIA RTX 4500 Ada Generation NVIDIA RTX 4500 Ada 24GB
16.933 kr
Total: 16.933 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PNY RTX 4500 Ada Small Box 24GB GDDR6 RAM Grafikkort
21.820 kr
+ fri fragt
Total: 21.820 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Pny Nvidia Rtx 4500 Ada Oem 24gb
22.494 kr
Total: 22.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Pny Nvidia Rtx 4500 Ada Oem 24gb
25.619 kr
Total: 25.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: PNY
Kategori: Videokort og -adaptere