PNY NVIDIA RTX 2000 Ada

4.8 (5 anmeldelser)

NVIDIA RTX 2000 Ada er et kraftfuldt grafikkort med 16 GB GDDR6 RAM, der leverer enestående ydeevne til gaming og grafikintensive opgaver. Med PCIe 4.0 interface og 4 x Mini DisplayPort udgange, er det perfekt til både professionelle og entusiaster, der kræver høj visuel kvalitet og hastighed.

PNY NVIDIA RTX 2000 Ada koster lige nu 5.482 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.345 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.345 kr (30. april 2026) og 5.482 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.482 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
NVIDIA NVIDIA RTX 2000 Ada 16GB GDDR6 SDRAM
5.482 kr
Total: 5.482 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PNY RTX 2000 Ada Retail 16GB GDDR6 RAM Grafikkort
5.499 kr
+ fri fragt
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Pny Pny Rtx 2000 Ada 16gb Lp 16gb
6.244 kr
Total: 6.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
NVIDIA NVIDIA RTX 2000 Ada 16GB GDDR6 SDRAM
6.349 kr
+ fri fragt
Total: 6.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Pny Pny Rtx 2000 Ada 16gb Lp 16gb
6.499 kr
Total: 6.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: PNY Technologies
Kategori: Videokort og -adaptere