PNY CS900 2TB SSD

4.8 (13 anmeldelser)

Opgrader din computer med PNY CS900 2TB SSD. Denne interne 2,5'' solid-state drive tilbyder hastigheder op til 550 MB/s, perfekt til både gaming og multitasking. Med SATA-600 tilslutning sikrer den hurtig opstart og effektiv dataoverførsel.

PNY CS900 2TB SSD koster lige nu 1.686 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.619 kr (16. april 2026) og 1.686 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.686 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Pny Cs900 2 Tb 2.5 tommer Serial Ata Iii 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PNY CS900 SSD 2TB SATA-600
1.768 kr
+ fri fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
PNY SSD CS900 2TB 2.5" SATA-600
1.784 kr
Total: 1.784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
PNY CS900 2,5" SSD 2TB
1.990 kr
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Pny Cs900 2 Tb 2.5 tommer Serial Ata Iii 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
SSD harddisk PNY CS900 2 TB 2,5"
2.899 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PNY Cs900 2.5" 2000 Gb Serial Ata
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: PNY Technologies
Kategori: Harddiske