Plus Pilehegn med ramme 120x140 cm Ebeltoft

Plus Pilehegn med ramme 120x140 cm Ebeltoft er et klassisk havehegn med flettet pil, der giver en tidløs og naturtro afskærmning til haven. Hegnet har en solid opbygning og et autentisk udtryk, hvilket gør det velegnet til at skabe stemning og privatliv i udendørsarealer. Pilestavene er kogt og fungicidbehandlet, og rammen er lavet af brunbejdset fyr. Designet er fra PLUS A/S.

Plus Pilehegn med ramme 120x140 cm Ebeltoft koster lige nu 572 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 550 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 550 kr (09. maj 2026) og 572 kr (15. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 572 kr hos Fence-line.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Fence-line.dk favicon
Fence-line.dk
Pileflethegn med ramme 120x140cm model Ebeltoft
572 kr
+ 549 kr fragt
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 3-9 dage
Køb nu
Bedste pris
Jmkiil.dk favicon
Jmkiil.dk
Ebeltoft pileflethegn med ramme 120x140 cm klassisk og naturligt havehegn -Sølv klasse
572 kr
+ 549 kr fragt
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 3-9 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Plus Pilehegn med ramme B 120 cm x H 140 cm
659 kr
+ 49 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fence-Line