Plum Profi Håndrens 5 Liter

Bedste pris
Stabil pris
445kr
2.460 krSPAR 82%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Plum Profi håndrens er en effektiv løsning til fjernelse af genstridigt snavs som dieselolie og hydraulikolie. Denne håndrens i pastaform indeholder naturligt slibemiddel og er perfekt til våde hænder. Ideel til både autoværksteder og gør-det-selv entusiasten, og efterlader hænderne rene og friske.

Plum Profi Håndrens 5 Liter koster lige nu 445 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 445 kr (30. marts 2026) og 445 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 445 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Håndrens Plum Profi, 5 l plastdunk inkl. pumpe
445 kr
+ 49 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Plum Profi 5,0 l. dunk incl. pumpe Håndrengøring & pleje
465 kr
+ 42 kr fragt
Total: 507 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hndrens Plum Profi, 5 liter, med pumpe
501 kr
+ 39 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Plum Profi håndrens 5L
563 kr
+ 55 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
3 stk Plum Profi håndrens, 5 liter
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
3 stk Plum profi håndrens, 5 liter
2.436 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.935 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
3 stk Håndrens Plum Profi 5,0 liter
2.460 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.959 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sundhed og skønhed