Plum CombiPlum Electronic Dispenser

Bedste pris
Stabil pris
249kr
1.178 krSPAR 79%
hos Hobbix
På lagerLaveste

Plum CombiPlum Electronic Dispenser er en hygiejnisk løsning til både sæbe og hånddesinfektion. Denne berøringsfri dispenser med sensor sikrer automatisk dosering, hvilket minimerer smittespredning og er ideel til offentlige institutioner og erhverv. Med et elegant og enkelt design passer den diskret ind i enhver indretning.

Plum CombiPlum Electronic Dispenser koster lige nu 249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 249 kr (28. marts 2026) og 249 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Plum combiplum electronic touchless soap dispenser
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
PLUM CombiPLUM Electronic
507 kr
+ fri fragt
Total: 507 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Sæbedispenser med Sensor | Combiplum | Hvid
547 kr
+ 86 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Plum Elektronisk Dispenser
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Plum CombiPlum berøringsfri dispenser med sensor til håndsprit og sæbe, Hvid
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Plum Dispenser Combiplum t/1ltr
744 kr
+ 59 kr fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Dispenser CombiPlum electronic, til 1 l poser
1.178 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.227 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Otto Schachner
Kategori: Rengøringsmidler