Plent Pure Marine Collagen Strawberry Lemonade

Plent Pure Marine Collagen med jordbær og citron tilbyder en forfriskende måde at forbedre din huds elasticitet og fugtniveau. Dette kosttilskud er klinisk dokumenteret til at reducere synligheden af rynker, hvilket giver dig en mere ungdommelig glød. Nyd den naturlige smag af saftige jordbær kombineret med frisk citron, mens du styrker din hud indefra.

Plent Pure Marine Collagen Strawberry Lemonade koster lige nu 251 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 240 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 240 kr (01. marts 2026) og 254 kr (19. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 251 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Plent Pure Marine Collagen Strawberry Lemonade 30 x 5 gr
251 kr
+ 35 kr fragt
Total: 285 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Plent Pure Marine Collagen Strawberry Lemonade Box
255 kr
+ fri fragt
Total: 255 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Pure Marine Collagen Strawberry Lemonade 30 x 5 gr 1 pakke
268 kr
+ 59 kr fragt
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Pure Marine Collagen Strawberry Lemonade 30 x 5 gram
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Plent