Plent Pure Marine Collagen Pink Raspberry 300g

Plent Pure Marine Collagen Pink Raspberry indeholder hydrolyseret fiskekollagen (type 1) og naturligt vitamin C fra acerola. Denne smagfulde drink støtter normal kollagendannelse, der bidrager til sunde knogler og led. Med en lækker hindbærsmag er den ideel til daglig brug.

Plent Pure Marine Collagen Pink Raspberry 300g koster lige nu 250 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 245 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 245 kr (24. juni 2026) og 250 kr (18. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 250 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Plent Pure Marine Collagen Pink Raspberry 300g
250 kr
+ 34 kr fragt
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Plent Pure Marine Collagen Pink Raspberry
270 kr
+ fri fragt
Total: 270 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Plent Marine Collagen Berry, 300g.
281 kr
+ 35 kr fragt
Total: 315 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Marine Collagen Raspberry 300 gram Plent
282 kr
+ 59 kr fragt
Total: 341 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Pure Marine Collagen Raspberry 300 gram
360 kr
+ 39 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Vitaminer og tilskud