Plent Collagen Pure Marine Unflavored

Plent Pure Marine Collagen Unflavored tilbyder bæredygtigt hydrolyseret kollagen (type 1) fra fisk kombineret med naturligt vitamin C fra acerola. Dette kosttilskud er ideelt for dem, der ønsker at understøtte kroppens naturlige kollagendannelse, hvilket kan fremme hudens smidighed og styrke leddene.

Plent Collagen Pure Marine Unflavored koster lige nu 251 kr. En stigning på 67,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 150 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 150 kr (08. marts 2026) og 251 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 251 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Plent Pure Marine Collagen Unflavored, 30breve
251 kr
+ 35 kr fragt
Total: 285 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Plent Pure Marine Collagen Unflavored Packs
255 kr
+ fri fragt
Total: 255 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Pure Marine Collagen Unflavored 150 gram
268 kr
+ 59 kr fragt
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Plent Collagen Pure Marine Unflavored 30 x 5 gr
279 kr
+ 34 kr fragt
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Pure Marine Collagen Unflavored 150 gram
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.8%

Specifikationer

Mærke: Plent
Kategori: God Pris