Plent Beauty Blend Collagen

Bedste pris
Stabil pris
293kr
390 krSPAR 25%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

Plent Beauty Blend Collagen i smagen Kiwi Lime tilbyder en velsmagende og bæredygtig måde at forbedre hudens fasthed og fugtighed på. Det indeholder marine kollagen sammen med 12 aktive vitaminer og mineraler, der effektivt reducerer synligheden af rynker.

Plent Beauty Blend Collagen koster lige nu 293 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 293 kr (22. marts 2026) og 293 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 293 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Plent Beauty Blend Collagen Kiwi Lime 30 x 5 gram X
293 kr
+ 34 kr fragt
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Plent Beauty Blend Collagen Kiwi Lime Box
312 kr
+ fri fragt
Total: 312 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Plent Beauty Blend Collagen Kiwi Lime 30 x 5 gr
325 kr
+ 35 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Beauty Blend Collagen Kiwi Lime 30 x 5 gr 1 pakke
349 kr
+ 59 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beauty Blend Collagen Kiwi Lime 30 x 5 gram
390 kr
+ 39 kr fragt
Total: 429 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Plent