Playmobil City Action SWAT Redningshelikopter 71149

Oplev spændende redningsaktioner med Playmobil City Action SWAT Redningshelikopteren. Udstyret med lys- og lydmodul for realistisk leg, indeholder sættet to PLAYMOBIL-figurer og specialudstyr til actionfyldt rolleleg.

Playmobil City Action SWAT Redningshelikopter 71149 koster lige nu 521 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 498 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 498 kr (19. maj 2026) og 568 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 521 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Playmobil City Action Taktisk enhed redningsfly
521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Playmobil City Action SWAT-Redningsflyver 71149
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Playmobil City Action Swat Redningshelikopter 71149
710 kr
+ 40 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Playmobil Taktisk enhed redningsfly
732 kr
Total: 732 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Playmobil City Action Police Plane byggelegetøj i plastik
779 kr
+ 69 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Legetøjssæt Playmobil Police Plane City Action Plastik
1.171 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.260 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Action- og legetøjsfigurer