Playmobil City Action Brandbil 9463

Playmobil City Action Brandbil 9463 er perfekt til små brandmænd. Denne detaljerede brandbil har en udtrækkelig stige, blinkende lys og realistisk lyd. Der er plads til fire figurer i førerhuset og fjernstyring gør legen endnu mere spændende. Mål: 39 x 13 x 17 cm.

Playmobil City Action Brandbil 9463 koster lige nu 556 kr. En stigning på 22,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 453 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 453 kr (09. maj 2026) og 556 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 556 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Playmobil City Action Stigeenhed
556 kr
+ 39 kr fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Playmobil City Action Stigeenhed 9463
690 kr
+ fri fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Playmobil City Action Brandbil Med Stige 9463
730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Brandbil legetøjssæt Playmobil City Action 9463 14 dele
779 kr
+ 69 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Legetøjssæt med køretøjer City Action Playmobil 9463 Brandbil
1.194 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.283 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Fire Ladder Unit. Playmobil
2.211 kr
+ fri fragt
Total: 2.211 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.1%

Specifikationer

Mærke: Playmobil
Kategori: Legetøjssæt