Plastkabel PKAJ 5x0,75 mm² Hvid 100m

Bedste pris
Stabil pris
2.039kr
2.200 krSPAR 7%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Nexans Plastkabel PKAJ 5x0,75 mm² er en rund, hvid plastledning på 100 meter med blød yderkappe. Kablet er velegnet til brugsgenstande som komfurer, mindre maskiner og el-radiatorer samt særligt til halogenbelysning, hvor der kræves 70ºC isolation. Med 5 farvekodede ledere giver det fleksible anvendelsesmuligheder i både husholdning og belysningsinstallationer.

Plastkabel PKAJ 5x0,75 mm² Hvid 100m koster lige nu 2.039 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.039 kr (09. maj 2026) og 2.039 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.039 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
100 meter Rund plastledning PKAJ 5x0,75 mm², Hvid
2.039 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.078 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Plastkabel PKAJ 5G0,75 mm rulle 100 meter
2.039 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.078 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
100 meter Rund plastledning PKAJ 5x0,75 mm², Hvid
2.100 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
100 meter Plastkabel PKAJ 5x0,75 mm² i hvid
2.200 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nexans