Plantforce Vitamin C Complex

Plantforce Vitamin C Complex er en økologisk blanding af acerola, camu camu, appelsin og citron. Fremstillet ved lave temperaturer for at bevare næringsstoffer, bidrager dette naturlige kosttilskud til immunsystemets normale funktion.

Plantforce Vitamin C Complex koster lige nu 320 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 300 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 300 kr (24. marts 2026) og 320 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 320 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Plantforce Vitamin C Complex
320 kr
+ fri fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Plantforce Vitamin C Vegansk Ø • 200 g.
320 kr
+ fri fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Plantforce Vitamin C vegansk Ø, 200g
334 kr
+ 35 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Vegansk Vitamin C Økologisk 200 gram
358 kr
+ 59 kr fragt
Total: 417 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Vitamin C Complex Ø Plantforce 200 gram
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Plantforce - Third Wave Nutrition
Kategori: God Pris