Plantforce Synergy Protein Vanilla 800g

Bedste pris
Stabil pris
239kr
350 krSPAR 32%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

Plantforce Synergy Protein Vanilla fra Third Wave Nutrition er et plantebaseret proteinpulver med en lækker vaniljesmag. Det er lavet af naturlige ingredienser og har en silkeblød tekstur, hvilket gør det til et ideelt valg for veganere, vegetarer og allergikere, der ønsker et kvalitetsprotein til deres daglige behov.

Plantforce Synergy Protein Vanilla 800g koster lige nu 239 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 239 kr (16. marts 2026) og 239 kr (16. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Plantforce Synergy Protein Vanilla 800g
239 kr
+ 34 kr fragt
Total: 273 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Plantforce Synergy Third Wave Nutrition protein vanilje
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Plantforce Synergy Protein vanilje, 800g.
291 kr
+ 35 kr fragt
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Plantforce Synergy protein vanilla 800 gram
312 kr
+ 59 kr fragt
Total: 371 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Plantforce Synergy Protein Vanilje
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Plantforce Synergy protein vanilla 800 gram
350 kr
+ 39 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris