Plantforce Synergy Natural 800g

4.4 (113 anmeldelser)

Plantforce Synergy Natural er et plantebaseret proteinpulver fra Third Wave Nutrition, ideelt til sundhedsbevidste forbrugere, veganere og allergifølsomme. Pulveret er udviklet med fokus på høj kvalitet og god smag, perfekt til daglig brug i smoothies eller shakes.

Plantforce Synergy Natural 800g koster lige nu 291 kr. En stigning på 21,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 240 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 240 kr (18. juni 2026) og 291 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 291 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Plantforce Synergy Protein neutral, 800g.
291 kr
+ 35 kr fragt
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Plantforce Synergy Third Wave Nutrition protein natural
295 kr
+ fri fragt
Total: 295 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Plantforce Protein Synergy Natural 800g 3 for 675,-
315 kr
+ fri fragt
Total: 315 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Synergy protein natural 800 gram Plantforce
318 kr
+ 59 kr fragt
Total: 377 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Plantforce Synergy Protein Natural
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Plantforce Synergy protein natural 800 gram
350 kr
+ 39 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Plantforce - Third Wave Nutrition
Kategori: Shampoo og balsam
aminosyretype: BCAA
fordele: Muskelforøgelse
form: Pulver
funktioner: Plantebaseret