Pirelli P ZERO Race TLR

4.5 (709 anmeldelser)

Pirelli P ZERO Race TLR dæk er ideelt til cykelløb og racerkørsel. Designet til både tørre og våde veje, har det minimal slidbane for optimal hastighed. Mulighed for både slange og tubeless setup giver fleksibilitet og ydeevne.

Pirelli P ZERO Race TLR koster lige nu 445 kr. En stigning på 24,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 359 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 359 kr (28. maj 2026) og 546 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 445 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Pirelli P ZERO™ Race TLR Foldedæk 700x30c
445 kr
+ fri fragt
Total: 445 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Pirelli P ZERO Race TLR 700x26c/40c Racer dæk
577 kr
+ 39 kr fragt
Total: 616 kr
På lager
Køb nu
Leadout Cycling favicon
Leadout Cycling
Pirelli P ZERO Race TLR dæk 700x30C
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Pirelli P Zero Race Tlr 700x30c Cykeldæk
657 kr
+ 39 kr fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Pirelli P Zero Race Tlr 700x30c Cykeldæk
663 kr
+ 39 kr fragt
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pirelli
Kategori: Cykeldæk