Pinewood Hurricane Full Zip Sweater

Bedste pris
Stabil pris
965kr
1.500 krSPAR 36%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Pinewood Hurricane Full Zip Sweater kombinerer stil og funktionalitet med sit klassiske design i brun melange. Perfekt til både hverdagsbrug og udendørs eventyr, tilbyder denne sweater enestående komfort og holdbarhed takket være dens omhyggeligt udvalgte materialer.

Pinewood Hurricane Full Zip Sweater koster lige nu 965 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 965 kr (01. marts 2026) og 965 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 965 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Pinewood Hurricane Full Zip cardigan m/vindstopper-XL Trøjer
965 kr
+ fri fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Pinewood Hurricane Full Zip Sweater D. Brown Melange
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Pinewood Hurricane WB Full Zip Sweater XL
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Pinewood Hurricane Full Zip Sweater Mens, D.Brown Mel
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pinewood
Kategori: Skjorter og toppe