Pinewood Hurricane cardigan

Bedste pris
Stabil pris
958kr
1.500 krSPAR 36%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Pinewood Hurricane cardigan er en alsidig og funktionel sweater med vindtæt og vandafvisende membran. Denne cardigan i mørkebrun melange er ideel som både yderlag og mellemlag, og tilbyder ekstra slidstyrke med forstærkninger på albuer og skuldre. Fuld lynlås og åndbart design gør den perfekt til outdoor-aktiviteter.

Pinewood Hurricane cardigan koster lige nu 958 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 958 kr (01. marts 2026) og 958 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 958 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Pinewood Hurricane Full Zip Sweater
958 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Pinewood Hurricane Full Zip cardigan m/vindstopper-2XL Trøjer
965 kr
+ fri fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Pinewood Hurricane Full Zip Sweater D. Brown Melange
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Pinewood Hurricane WB Full Zip Sweater XXL
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Pinewood Hurricane Full Zip Sweater Mens, D.Brown Mel
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pinewood
Kategori: Skjorter og toppe