Pinewood Finnveden Hybrid Extreme Jakke

Bedste pris
Stabil pris
547kr
1.899 krSPAR 71%
hos Daverkosen
På lagerLaveste

Pinewood Finnveden Hybrid Extreme er en alsidig jakke til mænd, der kombinerer vind- og vandtæthed med et voksbehandlet TC-materiale. Den har en justerbar hætte og ventilation for optimal åndbarhed, perfekt til outdoor-aktiviteter i skiftende vejr. 4-vejs stretch sikrer maksimal bevægelsesfrihed.

Pinewood Finnveden Hybrid Extreme Jakke koster lige nu 547 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 547 kr (01. marts 2026) og 547 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 547 kr hos Daverkosen.

Sammenlign priser

Bedste pris
Daverkosen favicon
Daverkosen
Pinewood Herre, Jakke, Finnveden Hybrid Extreme L / Black / D.Anthracite
547 kr
+ 29 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Pinewood Hybrid Extreme Jakke Black/D. Anthracite
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Pinewood Finnveden Hybrid Extreme Jacket Herre / Mænd-black/d.antracite-L Jakker
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Pinewood Hybrid Extreme Jakke M Black L
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pinewood
Kategori: Frakker og jakker