Pinewood Abisko Hiking Flannel Skjorte

Bedste pris
Stabil pris
549kr
649 krSPAR 15%
hos Outdoor i Centrum
På lagerFri fragtLaveste

Pinewood Abisko Hiking Flannel Skjorte er den ideelle ledsager til udendørseventyr. Denne langærmede skjorte kombinerer blød flannel med høj åndbarhed og fleksibilitet takket være elastan. Med praktiske brystlommer og genanvendt polyester er den både funktionel og miljøvenlig.

Pinewood Abisko Hiking Flannel Skjorte koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (01. marts 2026) og 549 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Outdoor i Centrum.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Pinewood Abisko Hike Skjorte Dark Azur Blue XL
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Pinewood Abisko Hiking Flannel Shirt M
599 kr
+ 55 kr fragt
Total: 654 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Pinewood Abisko Hiking Flanell Skjorte D. Azur Blue
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pinewood
Kategori: Skjorter og toppe