Pinewood Abisko Dame Regnjakke

Bedste pris
Stabil pris
547kr
1.799 krSPAR 70%
hos Daverkosen
På lagerLaveste

Pinewood Abisko dame regnjakke er designet til at modstå selv de mest udfordrende vejrforhold. Det lette materiale kombineret med en hætte og tapede sømme sikrer beskyttelse mod vind og regn. Jakken er ideel til både hverdagsbrug og udendørs arbejde, hvilket gør den til et pålideligt valg i vådt vejr.

Pinewood Abisko Dame Regnjakke koster lige nu 547 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 547 kr (01. marts 2026) og 547 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 547 kr hos Daverkosen.

Sammenlign priser

Bedste pris
Daverkosen favicon
Daverkosen
Pinewood - Dame, Regnjakke, Abisko/Telluz - M / D.Anthracite
547 kr
+ 29 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Pinewood Abisko 3L Dame 18.000mm, d.antracit-M Jakker
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Pinewood Abisko/Telluz Damejakke W
1.598 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.653 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Pinewood Telluz Jakke W D. Anthracite M
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pinewood
Kategori: Frakker og jakker