Pillivuyt Serie Originale Fad 34x25 cm

Bedste pris
Stabil pris
520kr
749 krSPAR 31%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev elegance og funktionalitet med Pillivuyt Serie Originale lasagnefad. Dette rektangulære fad på 34x25 cm er ideelt til ovnretter og tåler både høj varme og frost. Det solide porcelæn er modstandsdygtigt over for slag, stød og termisk chok, hvilket gør det perfekt til brug fra ovn til bord.

Pillivuyt Serie Originale Fad 34x25 cm koster lige nu 520 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 561 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (18. juli 2026) og 561 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 520 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pillivuyt Dish 3.5 litres Serie Originale 34 x 25 x 6.4 cm White
520 kr
+ 39 kr fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Pillivuyt Serie Originale Fad 34x25x6,4 cm. 3,5 liter
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Pillivuyt Lasagnefad 34 x 25 x 6,4 cm 3,5 liter Hvid
661 kr
+ fri fragt
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Pillivuyt Serie Originale Fad 34 x 25 x 7 cm 3,5 liter Hvid : Erling Christensen Møbler
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Pillivuyt Serie Originale Fad 34x25x6,4 cm. 3,5 liter
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pillivuyt
Kategori: Ildfaste fade