Piet Hein bordflag 35 cm

5.0 (14 anmeldelser)

Dette elegante Piet Hein bordflag er lavet af rustfrit stål og måler 35 cm i højden. Det kommer med en Superæg-formet knop og stabil tri-Superellipse fod. Perfekt til særlige lejligheder som fødselsdage og studenterfester.

Piet Hein bordflag 35 cm koster lige nu 556 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 521 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 521 kr (02. april 2026) og 695 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 556 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Flagstang, 35 cm fra Piet Hein Jacobsen Plus
556 kr
+ 50 kr fragt
Total: 606 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Piet Hein 35 cm Bordflag Stål : Erling Christensen Møbler
695 kr
+ fri fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
C.Centrum favicon
C.Centrum
Piet Hein bordflag på 35 cm
695 kr
+ 49 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris