Philips XB2122/09

4.5 (911 anmeldelser)

Philips XB2122/09 er en poseløs støvsuger fra 2000-serien, der kombinerer en 850 W motor med PowerCyclone 4-teknologi, hvilket giver høj sugestyrke og effektiv støvseparation. Designet er kompakt og let, hvilket gør den nem at transportere og opbevare. Med 99,9 % støvopfangning og en rækkevidde på op til 9 meter er den ideel til grundig rengøring på tværs af alle gulvtyper.

Philips XB2122/09 koster lige nu 753 kr. En stigning på 12,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 669 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 669 kr (27. maj 2026) og 753 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 753 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Støvsuger 2000 Series XB2122/09
753 kr
+ 39 kr fragt
Total: 792 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 2000 Series XB2122 Støvsuger 1.3liter Arktisk hvid/himmelblå
763 kr
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Serie 2000 Xb2122/09 Powercyclone 850w Støvsuger
870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips XB2122/09 Poseløs støvsuger 850 W PowerCyclone 4 Super Clean-luftfilter
875 kr
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 2000 Series XB2122 Støvsuger 1.3liter Arktisk hvid/himmelblå
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Dammsugare XB2122/09 850W Påsl
1.021 kr
Total: 1.021 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Støvsuger XB2122/09 850W Poseløs
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Vand- og støvsugere