Philips Viva Collection HR3740/00

4.5 (1 anmeldelse)
Philips Viva Collection HR3740/00
Bedste pris
Faldet 10.1%
179kr
369 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Philips Viva Collection HR3740/00 håndmixer er perfekt til alle dine bagebehov. Med 450W motor og 5 hastighedsindstillinger, herunder en praktisk turbofunktion, blander den nemt dejen til dine kager. Det kegleformede piskeris sikrer en jævn og luftig konsistens.

Philips Viva Collection HR3740/00 koster lige nu 179 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 206 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 179 kr (21. april 2026) og 206 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 179 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Håndmixer Viva Collection HR3740/00 450 W
179 kr
+ 39 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Viva Collection HR3740 Håndmixer 450W Hvid/kashmeregrå
199 kr
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 5000 Series HR3740/00 Mixer
209 kr
Total: 209 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HR3740/00 Håndmixer 450W Grå /hvid
215 kr
Total: 215 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Elvisp HR3740 450W 5 Speeds
255 kr
Total: 255 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Håndmixer Viva Collection Hr3740/00 450w Elpisker
280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Viva Collection HR3740 Håndmixer Hvid/kashmeregrå
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elvisp HR3740 450W 5 hastigheder & Turbo
369 kr
Total: 369 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.1%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere
funktioner: Variabel hastighed
type: Mixer
watt: 450 W